Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

Informacija Vietinės rinkliavos mokėtojams dėl lengvatų

Primename, kad iki 2018 m. birželio 1 d. Vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų tvarkymą mokėtojai gali kreiptis į VšĮ „Gargždų švara“ dėl vietinės rinkliavos lengvatos taikymo.

Vadovaujantis Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2017-12-21  sprendimu Nr. T11-402 patvirtintų Klaipėdos  rajono savivaldybės vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą nuostatų 83, 84, 85 p.,  jeigu metinė Vietinė rinkliava viršija 1 procentą praėjusių metų metinių namų ūkio pajamų, metinės Vietinės rinkliavos mokėtojo prašymu ji gali būti perskaičiuota, t.y. taikoma vietinės rinkliavos lengvata. Mokėtojas, pageidaujantis, kad už 2017 m. vietinė rinkliava būtų perskaičiuojama pagal disponuojamas namų ūkio pajamas, VšĮ „Gargždų švara“ turi pateikti prašymą (Nuostatų 3 priedas), dokumentą, patvirtinantį asmenybę, visų namų ūkyje gyvenančių asmenų gyvenamosios vietos deklaracijas arba pažymą gyvenamosios patalpos savininkui (bendraturčiams) už 2017 m., bei visų namų ūkyje gyvenančių asmenų (išskyrus nedarbingo amžiaus vaikus) pažymas apie visas gautas pajamas per 2017 m. Dokumentai apie pajamas pristatomi iš darboviečių, „Sodros“, Klaipėdos r. sav. Socialinės rūpybos skyriaus, Valstybinės mokesčių inspekcijos ir kt.

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2018-03-29 sprendimu T11-134 buvo priimtas Nuostatų pakeitimas, pagal kurį  vietinės rinkliavos mokėtojas, deklaravęs gyvenamąją vietą tam tikroje seniūnijoje ir neturintis galimybės dėl negalios ar kitų svarbių priežasčių pats iš įstaigų surinkti dokumentų ir pristatyti VšĮ „Gargždų švara“, užpildo prašymą dėl vietinės rinkliavos peskaičiavimo (Nuostatų 3 priedas), sutikimą dėl duomenų gavimo (Nuostatų 9 priedas), kad seniūnijos įgaliotas asmuo galėtų surinkti dokumentus apie gautas jo namų ūkio pajamas ir pateikti VšĮ „Gargždų švara“ dėl vietinės rinkliavos lengvatos taikymo. Vietinės rinkliavos mokėtojas, turintis  negalią ar dėl kitų svarbių priežasčių neturintis fizinių galimybių surinkti iš įstaigų dokumentų dėl vietinės rinkliavos lengvatos taikymo, gali kreiptis į seniūniją, kurioje deklaravęs gyvenamąją vietą, seniūnijos darbuotojas, užpildžius atitinkamus dokumentus, galės surinkti Nuostatų 84 p. nurodytus dokumentus dėl vietinės rinkliavos lengvatos ir pristatys juos į VšĮ „Gargždų švara“.

 

Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara“ informacija

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji