Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

(8 46) 47 07 67

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

SVARBI INFORMACIJA GYVENTOJAMS DĖL NEIŠVEŽTŲ ATLIEKŲ

 

Informacija gyventojams: jeigu atliekos yra nepaimtos pagal grafiką, prašome konteinerius palikti iki kitos dienos arba susisiekti su VšĮ "Gargždų švara" dėl tikslios išvežimo dienos.

A sektorius - ( Vėžaičiai, Veiviržėnai, Gargždai, Judrėnai, Dauparų-Kvietinių sen., SB "Smiltelė", SB "Tolupis" Tel. nr.: 8-68726785

B sektorius - ( Kretingalės sen., Sendvario sen., Priekulės sen., (miestas, "Dituva", aplinkiniai kaimai), Dovilų sen.) Tel. nr.: 8-65539616


Informuojame, kad 2019-03-13 d. dėl mašinos gedimo nesurinktos mišrios komunalinės atliekos Klipščių k. Tulpininkų g., Trakėnų g., Plantožės g., J. Purvino g., Žaliakelio g. Atliekos bus surinktos 2019-03-14 d. pirmoje dienos pusėje.

Informuojame, kad 2019-02-15 d. nesurinktos stiklo pakuočių atliekos Priekulės sen., Gručeikių k. dėl atliekamų vandentiekio į vedimo darbų ir nepravažiuojamų kelių.

 

Esant slidžiai kelio dangai prašome seniūnijų ir sodų bendrijų pirmininkų iš anksto pasirūpinti kelio dangos būkle, kad ji būtų nuvalyta ir pabarstyta, kadangi  norime užtikrinti sklandų atliekų išvežimą pagal grafiką.

Esant tokioms oro sąlygoms sekančio išvežimo metu, numatytu pagal atliekų išvežimo grafiką, neprivažiuojamų gatvelių gyventojai prašome savo konteinerius išstumti iki pagrindinio pravažiuojamojo kelio.

Atsiprašome už nepatogumus.

Klaipėdos rajono savivaldybė

VšĮ "Gargždų švara"

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji