Skambinkite mums

(8 46) 45 17 18

Rašykite mums
NAUJIENOSNAUJIENOS
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas
Antrinių žaliavų konteinerių išdėstymas

Žaliųjų atliekų išvežimas

Gerbiami Klaipėdos rajono gyventojai,

Informuojame, kad iš gyventojų, kurie turi nedidelį (rinkliavos mokėtojui priskirta metinė sukaupimo norma 120,8 kg, t.y. apie 10 kg išvežimo metu) žaliųjų atliekų kiekį, jos bus surenkamos apvažiavimo būdu. Žaliąsias atliekas atliekų turėtojai tiesiogiai perduoda atliekų surinkėjui šių atliekų surinkimo dieną arba ne anksčiau nei vieną dieną prieš šių atliekų surinkimą, tvarkingai padeda prie individualių mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerių ar jų stovėjimo vietoje.

Atliekų turėtojai sugrėbtus medžių ir krūmų lapus ir po medžių, krūmų kirtimo ar genėjimo susidariusias žaliąsias atliekas turi susmulkinti ne ilgesnėmis nei 1 m dalimis ir tvarkingai sudėti į maišus. Rekomenduojami žalios spalvos maišai.

Atkreipiame dėmesį, kad aukščiau esančioje nuotraukoje taip sudėtos žaliosios atliekos nėra tinkamos pridavimui ir surenkamos nebus.

Gyventojai turintys didesnį žaliųjų atliekų kiekį gali jas nemokamai priduoti Žaliųjų atliekų aikštelėje Vėžaičiuose Ąžuolo g. 54, tel nr. 865542560.

Primename, kad žaliąsias atliekas draudžiama mesti į mišrių komunalinių atliekų, antrinių žaliavų ar kitus šioms atliekoms neskirtus konteinerius.

Naujienlaiškis

Registruokites ir sužinokite visas Gargždų švaros naujienas pirmieji