Dėl Kunkiu k., Karklu g atlieku išvežimo

Dėl Kunkiu k., Karklu g atlieku išvežimo

2020 11 02

Informuojame, kad vadovaujantis Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 27 d. sprendimu Nr. T11-216 Klaipėdos rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių 60 p. „Privažiavimas turi būti grįstas žvyru ar asfaltuotas, kad galėtų privažiuoti šiukšliavežės, kurių įprasta ašies apkrova yra 18 tonų. Privažiavimo kelio plotis turi būti minimaliai 3,6 m, o bendras laisvas plotis – 4 m. Turi būti pašalintos visos privažiavimo kelio  kliūtys, (kelio danga padengta sniego sluoksniu, (prispausto sniego sluoksniu), slidi, medžių šakos važiuojamojoje kelio dalyje, transporto priemonės užtvėrusios pravažiavimą ir kt.) kad užtikrintų tinkamą šiukšliavežės privažiavimą prie atliekų surinkimo konteinerio“.

Vežėjai UAB "Ekonovus" negalėdami sklandžiai įsisukti ir aptarnauti Kunkių k., Karklų gatvės konteinerių, nustatė, kad važiuojamos kelio dalies plotis yra 3,3 m. ir tai neatitinka Klaipėdos rajono savivaldybės Komunalinių atliekų tvarkymo  taisyklių 60 punkto nuostatos, kad privažiavimo kelio plotis turi būti minimaliai 3,6 m.

Dėl šios priežasties UAB "Ekonovus" informuoja, kad mišrių komunalinių atliekų bei pakuočių atliekų konteineriai bus aptarnaujami pastačius konteinerius Šaltupio g. arba Vėlingio g. nuo sekančio atliekų išvežimo t.y. nuo 2020-12-01. Primename, kad mišrių komunalinių atliekų ir pakuočių atliekų konteinerius turite vežimo dieną  išstumti į Šaltupio g. arba Vėlingio g. ne vėliau kaip 06:00 val. arba iš vakaro.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-01 03:27