Žaliųjų atliekų išvežimo grafikas

2023 metams žaliųjų atliekų išvežimo grafikas

Gerbiami Klaipėdos rajono gyventojai,

Informuojame, kad iš gyventojų, kurie turi nedidelį žaliųjų atliekų kiekį (gyvenamasis namas mieste - 9,6 kg, kaime - 6,8 kg), jos bus surenkamos apvažiavimo būdu. Žaliąsias atliekas atliekų turėtojai tiesiogiai perduoda atliekų surinkėjui šių atliekų surinkimo dieną arba ne anksčiau nei vieną dieną prieš šių atliekų surinkimą, tvarkingai padeda prie individualių mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerių ar jų stovėjimo vietoje. Atliekų turėtojai sugrėbtus medžių ir krūmų lapus ir po medžių, krūmų kirtimo ar genėjimo susidariusias žaliąsias atliekas turi susmulkinti ne ilgesnėmis nei 1 m dalimis ir tvarkingai sudėti į maišus. Rekomenduojami žalios spalvos maišai.

ŽALIOSIOS ATLIEKOS iš rinkliavos mokėtojo paimamos tokia tvarka (pagal metinę sukaupimo normą):

 • iš individualių gyvenamųjų namų mieste - 86,6 kg per metus, bet ne daugiau nei 9,6 kg vieno išvežimo metu.
 • iš individualių gyvenamųjų namų kaime - 60,9 kg per metus, bet ne daugiau nei 6,8 kg vieno išvežimo metu.

Gyventojai arba sodininkai,  turintys didesnį žaliųjų atliekų kiekį, gali jas nemokamai priduoti žaliųjų atliekų aikštelėje Vėžaičiuose Ąžuolo g. 54, tel. 8 655 42 560.

Primename, kad žaliąsias atliekas draudžiama mesti į mišrių komunalinių atliekų, antrinių žaliavų ar kitus šioms atliekoms neskirtus konteinerius.

 

 

  Gargždų miesto gyventojų dėmesiui!

   

  Informuojame, kad nuo š. m. liepos 1 d. Gargždų mieste iš individualių namų žaliosios atliekos bus surenkamos tik iš žaliųjų atliekų konteinerių, maišuose atliekos surenkamos nebus!

  Atkreipiame dėmesį, kad konteineriai žaliosioms atliekoms yra dalinami nuo š. m. kovo 18 d. Konteineriai žaliosioms atliekoms yra skirti Klaipėdos rajono savivaldybės komunalinių atliekų rinkliavos mokėtojams - individualių namų savininkams.

  Pirmame etape žaliųjų atliekų konteineriai yra dalinami tik Gargždų miesto individualių namų savininkams. Gavus didesnį kiekį žaliųjų atliekų konteinerių, jais bus aprūpinti ir kiti Klaipėdos rajono individualių namų savininkai.

  Konteineriai išduodami nemokamai, pasirašant panaudos sutartį, Gargždų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje – Statybininkų g. 9 Gargždai.

  Aikštelės darbo laikas:

  I ̶ V 9 - 18 val. (Pietų pertrauka 13-14 val.)

  VI 9 - 14 val., VII aikštelė nedirba

  Paskutinį kartą redaguota: 2023-05-17 11:55