Naujienos

Informacija vietinės rinkliavos mokėtojams dėl įsiskolinimų

2020 12 17

Informacija Vietinės rinkliavos mokėtojams

Primename, kad 2020 m. gruodžio 1 d. baigiasi vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų tvarkymą atsiskaitymo terminas.

Informuojame, kad vietinė rinkliava už komunalinių atliekų tvarkymą skaičiuojama už einamuosius metus, rinkliavos mokėtojo pareiga sumokėti vietinę rinkliavą einamaisiais metais. Nesumokėjus vietinės rinkliavos einamaisiais metais iki 2020-12-01, VšĮ „Gargždų švara“ vykdo teisminį skolos išieškojimą bei mokėtojui skaičiuojamos pašto išlaidos. 2019 metais VšĮ „Gargždų švara“ perdavė teismui 141 vietinės rinkliavos mokėtoją bei išieškojo 17933 Eur. šiais 2020 metais jau perdavė teismui 169 vietinės rinkliavos mokėtojus, bei išieškojo 30061 Eur.

Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo pranešimus gyventojams pristato UAB „Pašto paslaugos“, kurie vadovaujasi įstaigoje priimtais teisės aktais ir pašto siuntas pristato tik į tvarkingas pašto dėžutes. Jei norite gauti pašto siuntas laiku, įsirenkite tvarkingas pašto dėžutes, taip pat pasitikrinkite, ar ant pastato, kur adresuota pašto siunta, yra numeris.

Vietinės rinkliavos mokėtojai, kurie gauna mokėjimo pranešimus elektroniniu paštu turėtų patikrinti savo pašto dėžutes bei gautą laišką iš elektroninio adreso rinkliava@gargzdusvara.eu pažymėti kad tai nėra „šlamštas“. Primename, kad šis elektroninis paštas skirtas tik mokėjimo pranešimo siuntimui, į minėtą elektroninį paštą laiškų nesiųskite.

Siekiant išvengti nesusipratimų, vietinės rinkliavos mokėtojams privalu pasitikrinti, ar jiems priskirti mokėjimai yra apmokėti.

Primename, kad vietinės rinkliavos mokėtojai, kurie nori patikslinti savo korespondencijos adresą, ar gauti mokėjimo pranešimą elektroniniu paštu, pametė ar prarado vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimus gali kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara“ administraciją adresu Klaipėdos g. 20, Gargždai, telefonu (8-46) 45 17 18 arba el. paštu info@gargzdusvara.eu

Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara“ informacija

Paskutinį kartą redaguota: 2020-12-17 14:07