Naujienos

Informacija Vietinės rinkliavos mokėtojams

2023 11 13

Primename, kad 2023 m. gruodžio 1 d. baigiasi vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų tvarkymą atsiskaitymo terminas.
Informuojame, kad vietinė rinkliava už komunalinių atliekų tvarkymą skaičiuojama už einamuosius metus, rinkliavos mokėtojo pareiga sumokėti vietinę rinkliavą einamaisiais metais. Nesumokėjus vietinės rinkliavos einamaisiais metais iki 2023-12-01, VšĮ „Gargždų švara“ vykdo teisminį skolos išieškojimą bei mokėtojui skaičiuojamos pašto išlaidos. 2022 metais VšĮ „Gargždų švara“ perdavė teismui 436 vietinės rinkliavos mokėtoją, o šiais 2023 metais jau perdavė teismui 382 vietinės rinkliavos mokėtojus.
Šiais metais mokėjimo pranešimus gyventojams pristatė UAB „SAMUS“, kurie vadovaujasi įstaigoje priimtais teisės aktais ir pašto siuntas pristatė tik į tvarkingas pašto dėžutes. Vietinės rinkliavos mokėtojai, kurie gauna mokėjimo pranešimus elektroniniu paštu turėtų patikrinti savo pašto dėžutes bei gautą laišką iš elektroninio adreso rinkliava@gargzdusvara.eu pažymėti, kad tai nėra „šlamštas“. Primename, kad šis elektroninis paštas skirtas tik mokėjimo pranešimo siuntimui, į minėtą elektroninį paštą laiškų nesiųskite. Taip pat rinkliavos mokėtojai, kurie jau yra užsiregistravę VšĮ „Gargždų švara“ savitarnoje, turėtų nepamiršti prisijungti ir susimokėti vietinę rinkliavą. Atliekant mokėjimą  bankiniu pavedimu, prašome nurodyti vietinės rinkliavos mokėtojo kodą.
Primename, kad VšĮ “Gargždų švara” mokėjimo pranešimai už komunalinių atliekų tvarkymą nebus siunčiami pašto siunta („popieriniai“) nuo 2024-01-01. Mokėjimo pranešimus pateiksime šiais būdais: elektroniniu paštu arba SMS pranešimu su aktyvia mokėjimo nuoroda. Vietinės rinkliavos mokėtojai taip pat gali registruotis VšĮ „Gargždų švara“ savitarnos svetainėje adresu savitarnagargzdai.mokesta.lt. Savo kontaktinę informaciją galite pateikti telefonu (8-46) 45 17 18 arba el. paštu info@gargzdusvara.eu. Neturint galimybės naudotis technologinėmis priemonėmis, mokėjimo pranešimas bus išduodamas VšĮ “Gargždų švara”  įstaigoje adresu Klaipėdos g. 20, Gargždų m., Gargždų sen., Klaipėdos r. sav., taip pat kiekvienoje didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėje, pateikiant asmens dokumentą. Visų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių informaciją rasite www.gargzdusvara.eu .
Siekiant išvengti nesusipratimų, vietinės rinkliavos mokėtojams privalu pasitikrinti, ar jiems priskirti mokėjimai yra apmokėti.

Klaipėdos rajono savivaldybės VšĮ „Gargždų švara“ informacija

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-13 15:53